Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  У Ялті стартував ювілейний саміт YES

YES4

Сьогодні , 20 вересня, у Лівадійському палаці розпочала роботу 10-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ в епоху змін : фактори успіху.

Протягом трьох днів понад 250 провідних представників політичних , ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Україну, Європу і світ. Зустріч у Ялті офіційно відкрили Президент України Віктор Янукович і президент Литви Даля Грібаускайте.

Основна тема 10-го Фoруму в Ялті - фактори успіху, які є фундаментом сильних, конкурентоспроможних, самодостатніх і правових держав і суспільств. Інші теми дискусій, які увійшли до порядку денного нинішнього форуму YES, включають глобальну економіку, енергетичну безпеку, загрози та інновації . Особливу увагу буде приділено майбутньому Широкої Європи та перспективам України щодо інтеграції в ЄС.

Відомо, що Ялту відвідають 42 -й Президент США Білл Клінтон і екс -прем'єр- міністр Великобританії Тоні Блер. Крім того, в дискусіях форуму візьмуть участь міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт; комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле, радник президента Росії Сергій Глазьєв, віце -прем'єр- міністр Казахстану Кайрат Келімбетов; президент України (1994-2005) Леонід Кучма, президент Польщі (1995-2005), голова ради YES Олександр Кваснєвський, 54 -й прем'єр -міністр Італії ( 2011-2013 ) Маріо Монті; генсек Інтерполу Рональд Ноубл.

ДОВІДКА. Ялтинська європейська стратегія ( YES) - найбільший на Сході Європи суспільний інститут публічної дипломатії, який підтримує відкритий і рівноправний діалог з глобальних проблем між Європейським Союзом, Україною, Росією та іншими країнами.

Повернутися назад