Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Стажування в Німеччині для керівників і топ-менеджерів

minek

Міністерство економічного розвитку і торгівлі у рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів «Українська ініціатива» запрошує активних менеджерів і керівників українських підприємств на конкурсний відбір для проходження стажувань у Німеччині в 2014 році за проектом «Fit for Partnership with Germany».

Програма місячних стажувань повністю фінансується Федеральним міністерством економіки і технологій ФРН і націлена на розвиток економічного партнерства між українськими та німецькими компаніями.

Програма може бути цікава тим, кому необхідно встановити взаємовигідні економічні відносини з німецькими підприємствами, закупити обладнання, реалізувати продукцію, налагодити двосторонні ділові зв'язки, перейняти управлінський досвід.

У ході стажування в Німеччині для учасників програми передбачено проведення практичної підготовки в одному з німецьких освітніх центрів, відвідування профільних німецьких підприємств у групі, проведення індивідуальних зустрічей з потенційними партнерами з Німеччини.

Умови для участі та більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.inwent.org.ua

Конкурсний відбір відбудеться у Києві з 5 по 7 листопада 2013 року.

Подача заявок у Міністерстерство економічного розвитку і торгівлі Автономної Республіки Крим до 17 жовтня 2013 року.

Довідки за тел. (0652) 544-347, адреса електронної пошти: biz_me@mail.ru.

Джерело: minek -crimea.gov.ua

Повернутися назад