Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  V міжнародний турнір «Курбан курєшлєрі»

afisha

V міжнародний турнір «Курбан курєшлєрі»

18 жовтня 2013 року з 9.30 до 20.00 в спорткомплексі «Локомотив» за адресою м.Сімферополь, вул.Пушкіна, буд.47 відбудеться V міжнародний турнір «Курбан курєшлєрі» серед чоловіків з національної боротьби «КУРЕШ», присвячений святкуванню свята «Курбан байрам» - 2013. Генеральними спонсорами V заходу виступають Міжнародна громадська організація «Кримська міжнародна бізнес асоціація» (КМБА) і Громадська організація «Об'єднання «Земляцтво кримських татар в м.Києві»

В турнірі приймуть участь борці національних збірних з Болгарії, Румунії, Казахстану, Молдови, Таджикістану, Словенії, Македонії, Німеччини, Абхазії, Узбекистану, Туркменістану, Грузії, Туреччини, Росії, України та інших держав!

Переможці у всіх вагових категоріях будуть нагороджені медалями, грамотами, грошовими призами, подарунками від спонсорів, а також, за звичаями кримськотатарської боротьби «КУРЕШ», - живий приз – баран!

В абсолютній ваговій категорії переможці отримають медалі олімпійського номіналу з дорогоцінних металів. Чемпіону присвоюється звання «ПЕЛЬВАН» і вручається Кубок Президента «Кримської федерації національної боротьби «КУРЕШ».

Повернутися назад