Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  У Ялті стартував IV Міжнародний Чорноморський Економічний Форум

FORUM!!!

24 жовтня у Лівадійському палаці в Ялті розпочав роботу IV Міжнародний Чорноморський Економічний Форум.

В офіційному відкритті форуму взяв участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров. Глава Уряду України підкреслив, що одним із пріоритетних завдань влади всіх рівнів є формування позитивного інвестиційного клімату в Україні та Криму.

Цього року у форумі беруть участь провідні представники влади, бізнесу та експерти з 15-ти держав. Зокрема, на форумі представлені Україна, Австрія, Азербайджан, Вірменія, Великобританія, Грузія, Росія, Туреччина та інші країни. У числі запрошених учасників форуму - представники Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації.

У рамках форуму пройдуть пленарне засідання, сесії, дискусії, засідання «круглого столу» за участю представників ПАЧЕС, прес-брифінги, міжнародні зустрічі, підписання міжрегіональних угод, а також угод про співпрацю між Автономною Республікою Крим, міжнародними організаціями і компаніями-інвесторами. Вперше за 4 роки пройде окрема сесія, присвячена точкам зросту економіки Криму.

Повернутися назад