Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Представники КМБА обрані членами Меджлісу кримськотатарського народу

27 жовтня 2013 року відбулись вибори членів Меджлісу кримськотатарського народу та Ревізійної комісії Курултаю кримськотатарського народу. За результатами підрахунку голосів до Меджлісу кримськотатарського народу було обрано Голову правління Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації (КМБА) Аслана Омєра Киримли, а також Голову Комітету промислового виробництва Садиха Табаха.

Aslan OMER KIRIMLI

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що 31 жовтня 2013 відбудеться перше засідання Меджлісу кримськотатарського народу, де будуть розглянуті питання, що стосуються формування структур, відділів, управлінь та служб Меджлісу. Рішення про призначення свого 1-го заступника та заступників голова Меджлісу Рефат Чубаров прийме у відповідності з Регламентом і Положенням про Меджліс кримськотатарського народу.

Повернутися назад