Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Всесвітній ісламський економічний форум розпочав свою роботу в Лондоні

Для участі в роботі форуму, що проходить під гаслом «Світ, що змінюється: нові відносини», в британську столицю прибули 12 лідерів різних держав, в першу чергу ісламських. Серед них – прем’єр-міністр Малайзії і почесний голова ВІЕФ Наджиб Разак, король Іорданії Абдалла ІІ, прем’єр-міністр Пакістану Наваз Шаріф, президент Афганістану Хамід Карзай.

Число учасників форуму, що буде тривати три дні, сягне 1500 осіб, включаючи практично всіх голів Центральних банків ісламських держав. На порядку денному заходу стоять питання економічного розвитку ісламських країн і їх місце в глобальній світовій економіці, повідомляє ИТАР-ТАСС.

«Робота буде зосереджена навколо широких тем – торгівлі, фінансів, ісламських фінансів, питань розвитку, - заявив один з організаторів поточної зустрічі Річард Уебстер-Сміт. – Учасники торкнуться також питання відносин між Великобританією, лондонським Сіті і ісламським діловим світом».

Лондон впродовж довгого часу прагнув провести в себе Всесвітній ісламський економічний форум задля того, щоб спробувати утвердитись в якості провідного світового центру по роботі з фінансовими ринками ісламських країн.

Всесвітній ісламський економічний форум був створений восени 2003 року в Малайзії. Він має неофіційну назву – «ісламський Давос».

Джерело: http://rus.ruvr.ru/news/2013_10_29/Vsemirnij-islamskij-jekonomicheskij-forum-nachal-rabotu-v-Londone-0609/

Повернутися назад