Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Голова КМБА призначений заступником Голови Меджлісу

IMG_2372

5 листопада 2013 відбулося засідання Меджлісу кримськотатарського народу, на якому було затверджено структуру новообраного складу Меджлісу і його виконавчих органів.

У ході засідання було прийнято рішення про затвердження 5-ти заступників Голови Меджлісу кримськотатарського народу.

IMG_2368

На посади заступників призначені Ахтем Чийгоз, Заур Смірнов, Наріман Джелялов, Айдер Аджімамбетов, а також Голова Кримської междунароного Бізнес Асоціації Аслан ОМЄР КИРИМЛИ.

Крім цього, в рамках Меджлісу Аслан ОМЄР КИРИМЛИ очолив Управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та розвитку національної економіки.

У свою чергу, Голова Комітету промислового виробництва КМБА Садих Табах призначений керівником Управління з земельних питань та природних ресурсів Криму.

КМБА Інформ

 

 

 

Повернутися назад