Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Третя Щорічна зустріч керівництва Меджлісу з дипломатичним корпусом

2b4efaa54e5a9898b0edeefaa98c16e6

21 листопада 2013 в Києві відбудеться Третя Щорічна зустріч керівництва Меджлісу кримськотатарського народу з главами дипломатичних місій і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

Для участі у заході запрошені керівники дипломатичних місій країн Європейського Союзу, Туреччини, США, Канади, Азіатського та Азіатсько-Тихоокеанського регіонів, Російської Федерації, Японії, глави місій та представники ООН, ЄС, ОБСЄ, МОМ, ВОТ, ВООЗ, ЮНІСЕФ, Верховний Комісар з питань національних меншин ОБСЄ.

Також в рамках зустрічі керівництва Меджлісу з главами дипломатичних місій держав і представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні, відбудеться презентація «Історії дипломатичних і міжнародних зв'язків кримських татар», підготовленої Кримським історичним музеєм «Ларішес» (Бахчисарай).

Офіційним організатором зустрічі виступає Благодійна організація «Фонд розвитку Криму» , партнером - «Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація».

КМБА Інформ

Повернутися назад