Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  18-а МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ "НАФТА І ГАЗ ТУРКМЕНІСТАНУ - 2013"

OGT 2013

C 19 по 21 листопада в Ашхабаді (Туркменістан ) проходить 18-а Міжнародна конференція "Міжнародне співробітництво в нафтогазовій галузі Туркменістану: пріоритетні напрямки, досягнення, можливості", а також виставка "Нафта і газ Туркменістану - 2013".

У конференції беруть участь 700 делегатів з понад 40 країн світу, що представляють компанії, фірми, асоціації, урядові організації, заводи-виробники. Серед численних учасників заходу - представники Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації - Голова Правління Аслан Омєр Киримли і Голова Комітету інвестицій та міжнародної торгівлі Рустем Умєров.

Міжнародна конференція "Нафта і газ Туркменістану" протягом свого існування зарекомендувала себе одним з найбільших нафтогазових заходів не лише у всьому Азіатському регіоні, а й у світовому масштабі.

Як відомо, Туркменістан є однією з найбагатших нафтогазовими ресурсами країн світу. За оцінками міжнародних та вітчизняних експертів, його сировинні ресурси становлять 45,44 мільярда тонн умовного палива.

Організатрамі конференції виступають Міністерство нафтогазової промисловості і мінеральних ресурсів Туркменістану та Торгово-промислова палата Туркменістану в партнерстві з Британською компанією Summit Trade Events Ltd .

ОСНОВНІ ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ OGT - 2013:

  • оцінка досягнень і основні галузеві прогнози: нафтогазова галузь Туркменістану за 20 років незалежності і перспективи розвитку до 2030 року;
  • вихід на світові ринки: міжнародне та регіональне співробітництво як каталізатор розвитку Євразійської торгівлі вуглеводневими ресурсами;
  • пріоритетні напрямки інвестицій у нафтогазовий сектор Туркменістану;
  • розвідка і видобуток нафтогазових ресурсів Туркменістану: існуючі та перспективні проекти;
  • сучасні технології для розвитку нафтогазової промисловості Туркменістану;
  • переробка нафти і газу, нафтохімія: максимізація обсягів переробки мінеральних ресурсів Туркменістану.
Повернутися назад