Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  ТРЕТЯ ЩОРІЧНА ЗУСТРІЧ МЕДЖЛІСУ З ДИПЛОМАТИЧНИМ КОРПУСОМ

WSS_3432

21 листопада в Києві відбулась Третя щорічна зустріч керівництва Меджлісу кримськотатарського народу з головами дипломатичних місій та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Офіційним організатором заходу виступила Благодійна організація «Фонд розвитку Криму», а партером – «Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація».

WSS_3314

В зустрічі взяли участь Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народний депутат України Мустафа Джемілев, новий склад Меджлісу і більш ніж 30 представників посольств іноземних держав і міжнародних організацій, серед яких – ЄС, ООН, Регіональне Представництво УВКБ ООН в Республіці Білорусь, Республіці Молдова та Україні, представники міністерств і відомств центральних органів влади України та Криму. Також учасниками круглого столу стали голова експертно-аналітичної ради при голові Ради Міністрів АРК Олександр Форманчук, керівник програми проблем розвитку громадянського суспільства УНЦПІ Юлія Тищенко, експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика Наталія Беліцер та інші.

WSS_3417

В рамках першої частини зустрічі була проведена презентація історії дипломатичних і міжнародних зв’язків кримських татар, підготована директором Кримського історичного музею «Ларішес» Гулівером Алтином.

Основна тема дискусії цього року – вирішення кимськотатарської проблеми в рамках реалізації євроінтеграційних намірів України.

Як відмітив екс-голова Меджлісу Мустафа Джемілев, також важливою метою цього форуму є інформування про стан справ представницького органу кримських татар і знайомство з новим складом Меджлісу.

WSS_3461

В ході дискусії було розглянуто питання проведення в першій половині 2014 року Міжнародного Форуму з питань поновлення прав кримськотатарського народу. На думку Рефата Чубарова єдиним інструментом успішного вирішення кримськотатарської проблеми є постійний діалог з владою. В своєму зверненні до представників українського уряду він підкреслив, що напередодні 70-річча депортації кримських татар, Міжнародний форум має бути проведений: «Ми зобов’язані знайти відповіді на всі питання разом із владою» - відмітив Рефат Чубаров.

WSS_3618

В свою чергу, народний депутат України, Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнародних відносин Валерій Пацкан заявив, що вони прикладуть максимум зусиль для того, щоб в найкоротший строк імплементувати законодавчі акти, що покращують положення кримських татар.

WSS_3571

WSS_3589

ASLAN OK

Звертаючись до представників дипломатичного корпусу, заступник Голови Меджлісу Аслан Омер Киримли виступив з пропозицією про взаємовигідне співробітництво, проведення консультаційних і організаційних зустрічей з питань економічного характеру. Він впевнений, що розвиток кримськотатарського народу передбачає всебічне вивчення проблематики економічних інтересів і підготування ефективного плану спільної роботи заради всіх жителів Криму.

WSS_3601

WSS_3486

«Ми вдячні представникам міжнародної спільноти за їх підтримку в ході проведення загальноєвропейського і трансатлантичного діалогу, метою якого є вирішення ключових проблем кримськотатарського народу в Україні. Напередодні такої важливої для України події як підписання угоди про асоціацію з ЄС, консолідація зусиль, спрямованих на поновлення прав кримських татар, є вкрай важливою» - підкреслив Рефат Чубаров.

Традиційно зустріч завершив офіційний прийом від імені Голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Повернутися назад