Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Голова Комітету КМБА Мехті Исламов став Заслуженим ювеліром міжнародного класу

Islamov

14-19 листопада у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" відбулася виставка "Ювелір Експо Україна". У виставці взяли участь провідні українські та зарубіжні виробники.

Однією із знакових подій виставки стала урочиста церемонія нагородження кращих ювелірів України нагородами Міжнародного Меморіального Фонду Карла Фаберже, яка пройшла 16 листопада 2013 року.

Двадцяти найкращим ювелірам країни вручили ордени і почесні знаки. Серед їх числа - відомий кримський ювелір, генеральний директор Ювелірного Дому "Дюльбер", Голова Комітету дорогоцінних металів і ювелірних виробів Мехті Исламов.

М. Ісламов був удостоєний Ордена другого ступеня з присвоєнням звання "Заслужений ювелір міжнародного класу". Варто відзначити, що в світі орденом такого типу нагороджені всього 8 осіб.

Як відомо, Орденом другого ступеня нагороджуються за значний внесок у декоративно-прикладне мистецтво, збереження світової культурної спадщини.

M. Islamov

Крім цього , в рамках церемонії нагородження Мехті Ісламова вручили знак "Почесний ювелір мусульманського світу".

"Такі ордени дарували ще в часи імперської Росії. Що особливо приємно, цей орден йде під номером 001 - це свідчить про те, що в світі я є першим ювеліром-мусульманином, який удостоївся такого звання" - зазначає М. Ісламов.

Від імені Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації щиро вітаємо Мехті Бея з новими досягненнями. Бажаємо цікавих ідей та професійних успіхів. Нехай з кожним роком скарбничка престижних нагород збільшується!

КМБА Інформ

Повернутися назад