Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація відкриває своє представництво в Литві

Trakai-Troki

29 листопада 2013 в ході офіційного візиту до Литви Глава Правління КМБА Аслан Омєр Киримли зустрівся з керівництвом та представниками кримськотатарської діаспори Литви, з підприємцями і бізнесменами литовських міст - Вільнюса і Тракаю.

У результаті низки зустрічей було прийнято рішення про відкриття представництва Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації у м. Вільнюс з метою розширення діяльності організації та реалізації спільних перспективних культурних і бізнес-проектів.

Крім цього, в ході візиту до міста Тракай - місце компактного і історичного проживання татар Литви - відбулася зустріч з мером Тракайського районного самоврядування Вітатусом Залецкасом і директором адміністрації самоврядування Астой Кандратавічене.

Спільно з Меджлісом кримськотатарського народу і КМБА сторони висловили готовність розвивати культурні та економічні зв'язки.

Першим кроком у співпраці стала пропозиція установки в м. Тракай пам'ятника засновнику Кримського Ханства Хаджі Гераю, який народився у цьому місті, і відкриття культурного центру. Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація візьме активну участь у реалізації цієї ініціативи.

КМБА Інформ

Повернутися назад