Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  КМБА стала партнером економічного управління Меджлісу

zasedaniye

Виконавчий директор Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації Вілор Османов взяв участь у першому засіданні Управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та розвитку національної економіки, яке відбувся 23 грудня 2013 року.

Для вирішення операційних завдань та з метою організації ефективної діяльності членами Управління прийнято рішення щодо залучення до роботи Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації. У рамках цього рішення між Управлінням зовнішньоекономічних зв'язків та Кримською Міжнародною Бізнес Асоціацією буде підписано угоду про стратегічне партнерство.

"Дане співробітництво є гарною можливістю для Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації внести свій внесок у розвиток кримськотатарського бізнесу і розширити міжнародні зв'язки", - зазначив виконавчий директор КМБА Вілор Османов .

КМБА Інформ

Повернутися назад