Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Відкрито представництво КМБА у Вільнюсі

Правлінням Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації Керівником офісу КМБА у Вільнюсі призначений Алі Олександрович. Нове представництво КМБА допоможе ефективній роботі з бізнесменами та активному розвитку зовнішньоекономічних зв'язків між Кримом та Литвою.

«Я дуже радий, що налагоджуються відносини між кримськими татарами Литви і Криму. Наша мета - встановити економічне співробітництво задля добробуту обох сторін», - коментує відкриття представництва КМБА Алі Олександрович, литовський промисловець з кримськотатарським корінням, засновник компанії "Rubineta".

«Відкриття офісу у Вільнюсі означає для нас, в першу чергу, створення умов для двостороннього співробітництва за участю бізнесменів кримськотатарської діаспори в Литві. Партнерство з місцевими бізнес-асоціаціями та організаціями відкриє нові можливості для нас і сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості Криму», - підкреслює Виконавчий Директор КМБА Вілор Османов .

КМБА Інформ

Повернутися назад