Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  У Бахчисараї буде створений адміністративно-культурний центр «Девлет-Сарай»

larishes_2

13 січня 2014 року в Бахчисараї відбулася робоча нарада з питань стану ряду пам'яток історії та культури кримськотатарського народу, скликане керівництвом Меджлісу кримськотатарського народу.

У нараді взяли участь народний депутат України Мустафа Джемілєв, Муфтій мусульман Криму hаджі Еміралі Аблаєв, члени Бахчисарайського регіонального меджлісу, Генеральний директор Благодійної організації «Фонд «Крим» Риза Шевкієв, засновник приватного Кримського історичного музею«Ларішес» Гулівер Альтін.

У ході зустрічі було детально розглянуто проект адміністративно-культурного центру «Девлет-Сарай», розроблений «Фондом «Крим».
Даний проект передбачає організацію в історичній будівлі, пов'язаній з просвітителем Ісмаїлом Гаспринським, музею історії " Ларішес ", конференц-залу, залу для прийому офіційних делегацій, а також адміністративно-представницьких приміщень Духовного управління мусульман Криму та Благодійної організації «Фонд «Крим»

Реалізація цього проекту дозволить на високому рівні провести ряд заходів, приурочених до 70-річчя депортації кримськотатарського народу, забезпечити якісне інформаційне та організаційне забезпечення зустрічей українських та іноземних делегацій, привернути увагу широкої громадськості до історичного центру кримськотатарського народу - міста Бахчисарай.

Для реалізації ідеї створення адміністративно-культурного центру БО «Фонд«Крим» звернувся до ряду спонсорів. Наразі вже отримано згоду про фінансову підтримку даного проекту з боку мецената, заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу і Голови Правління КМБА Аслана Омєра Киримли.

Як очікується, ремонтні роботи будуть розпочаті вже в січні поточного року.

За матеріалами qtmm.org

Повернутися назад