Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  У Дубаї почало роботу представництво КМБА

dubay

Менеджмент Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації, в рамках робочого візиту в Об'єднані Арабські Емірати, відвідав міста Абу-Дабі, Дубай, Шарджа і провів ряд зустрічей з представниками діаспори кримських татар та місцевими діловими колами.

В результаті поїздки керівництво КМБА прийняло рішення про відкриття офісу Асоціації в еміраті Дубай.

Як відомо, Дубай є одним з передових центрів бізнесу для всього світу. Можливості, які надає це місто, сприяли тому, що більшість передових компаній світу (Fortune Global 500) відкрили там свої регіональні представництва.

Дана ініціатива дозволить створити сприятливі умови для динамічного розвитку та співробітництва у сфері економіки та бізнесу, а також перейняти успішний досвід підприємців ОАЕ і сприятиме розвитку ділових відносин, реалізації спільних проектів, залучення інвестицій.

"Відкриття офісу в Дубаї надасть кримським підприємцям і компаніям-партнерам КМБА численні переваги та можливості ведення міжнародного бізнесу", - відзначає Голова Правління КМБА Аслан ОМЄР КИРИМЛИ.

КМБА Інформ

Повернутися назад