Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Глава Правління КМБА провів зустрічі з представниками ЄС

brussel

Глава Правління Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації Аслан Омєр Киримли взяв участь в офіційних заходах в ході триденного робочого візиту до Бельгії та Німеччини.

Зокрема, Аслан Омєр Киримли провів ряд зустрічей з представниками лобістських організацій Брюселю і приєднався до форуму, в якому взяло участь Європейське представництво TÜSİAD (Турецька асоціація промисловості та бізнесу).

Також Глава КМБА зустрівся з Постійним представником Туреччини в Європейському Союзі Селімом Енером, послом Азербайджану в Брюселі Фуадом Іскендеровим та представниками Європейського парламенту та органів ЄС.

photo

Крім цього, в рамках візиту відбулася зустріч з головою відділу європейського парламенту з європейського економічного простору і розширенню Томасом Грунертом.

"Ми прибули сюди на запрошення Багадира Калеагаси, Представника TÜSİAD в ЄС. Нашою метою, як Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації, є більш активна робота в європейських форумах. У зв'язку з цим ми розглядаємо різноманітні моделі представництва" , - зазначив А. Омєр Киримли.

За матеріалами qha.com.ua

Повернутися назад