Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  КМБА проведе тренінг з бізнес-планування

business!!!

15-16 лютого у Сімферополі в рамках діяльності Освітнього центру Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація проведе інтерактивний тренінг з бізнес-планування.

До участі запрошуються керуючі директори, власники бізнесу, а також підприємці, які планують реалізувати нові бізнес-проекти.

В ході тренінгу будуть вивчені такі питання, як стратегічне планування розвитку бізнесу, стратегії конкурентної боротьби, розрахунок фінансових показників і управління ризиками.

Бізнес-інструменти, запропоновані в програмі, використовуються під час прийняття інвестиційних рішень та відповідають міжнародним стандартам.

Тривалість тренінгу: 15, 16 лютого з 9.00 до 18.00

Запис здійснюється за телефоном: (0652) 70 89 73 до 16.00 четверга, 13 лютого. Кількість місць обмежена. 


КМБА Інформ

Повернутися назад