Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Новий підхід у реалізації бізнес-проектів від КМБА

IMG_8333

15-16 лютого Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація організувала тренінг з бізнес-планування для діючих підприємців Криму. 

Метою тренінгу було посилення конкурентоспроможності бізнесу його учасників через формування системного підходу до організації та управління бізнесом. Даний тренінг мав чітку практичну спрямованість і націлений на підвищення ефективності бізнесу. У ньому широко були використані методи економічного моделювання, рольові ігри та мозкові штурми.

IMG_8341

В результаті тренінгу учасники вдосконалили вже наявні у них навички, а також отримали нові практичні навички з бізнес-планування. Примітно, що більшість підприємців вперше познайомилися з тренінговою формою навчання. Вони високо оцінили інформаційний та освітній рівень тренінгу, надану можливість за своїм профілем.

"Бізнес- тренінги - це часто свіжа, оновлена ​​інформативна база, результативні обговорення, палітра думок, нові навички та контакти. Саме таким був тренінг "Бізнес-планування", організований КМБА. Я задоволений результатом", - ділиться своїми враженнями один з учасників - підприємець, директор ТОВ " Temelli " Усеїн Егізов.

IMG_8340

Отримані знання допоможуть підприємцям в оптимізації структури витрат, прогнозуванні обсягу продажів і збільшенні прибутку. 

Тренінг провела кваліфікований бізнес-тренер і коучер Васфіє Мамутова. По завершенню дводенної програми учасники отримали спеціальні сертифікати.

IMG_8322

        КМБА Інформ

Повернутися назад