Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Представники «Кримської міжнародної бізнес асоціації» відвідали 45 щорічний Всесвітній економічний форум в Давосі (Швейцарія)

WEF-davos-fullsize-getty

Представники «Кримської міжнародної бізнес асоціації» відвідали 45 щорічний Всесвітній економічний форум в Давосі (Швейцарія). Делегацію «Кримської міжнародної бізнес асоціації» представив генеральний директор компанії «Astem» Рустем Умеров.

Цього разу економічний форум зібрав близько 2500 учасників з 140 країн. Взяло участь більше 40-ка глав держав та інші високопоставлені персони, серед яких голови центробанків, понад 1300 представників найбільших компаній з розвинених і країн, що розвиваються, а також нобелівських лауреати, філантропи. На різних панелях форуму приватники мають намір обговорювати, як впливають на світову економіку і розвиток бізнесу в окремих країнах міжнародні конфлікти, що загострилися в декількох регіонах за останній рік. У цьому контексті очікується, що в цілому, Україна на Давоському форумі буде відведено трохи більше уваги, ніж у попередні роки. Багато аналітиків покладають надії на те, що зустріч у Давосі стане майданчиком для спроби врегулювання українського питання.

Повернутися назад