Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Обрано нового Голову Правління "Кримської міжнародної бізнес асоціації"

На засіданні Правління "Кримської міжнародної бізнес асоціації" обраний новий Голова - Арсен Ісмаїлов.

 

arsen_ismailov

 

КОРОТКА БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Ісмаілов Арсен народився 15 червня 1978 року в місті Янгиюль (Узбекистан). У віці 11 років разом з батьками переїхав до Криму, де в 1995 році закінчив школу з відзнакою.

У 2000 році Арсен здобув вищу фінансову освіту в Кримському Інституті Бізнесу. У 2003 році Арсен закінчив навчання в аспірантурі Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Пізніше, в 2013 році Арсен отримав диплом про вищу юридичну освіту в Київському Національному Економічному Університеті ім. Вадима Гетьмана.

На сьогоднішній день за плечима Арсена - більше 10-ти років юридичної практики та успішної роботи на керівних позиціях в провідних фінансових установах: Правекс-Банк, Укрсиббанк, Фінансовий супермаркет «АРІС», Експобанк, Перший Український Міжнародний Банк. Під його керівництвом реалізовано безліч економічних проектів, у тому числі міжнародного рівня, що характеризує його як досвідченого, прогресивного менеджера і надійного партнера.

На даний момент, Ісмаілов Арсен є Радником Голови Правління Банку «ГЛОБУС», а також практикуючим партнером Об'єднання адвокатів «Партнер».

Маючи численні публікації і безліч успішно реалізованих проектів,найбільшою гордістю Ісмаілов Арсен вважає своїх дітей.

Повернутися назад