Інші новини
Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Детальніше
Інфо Центр
  Банк «ГЛОБУС» та Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація стали партнерами

Радник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Арсен Ісмаїлов був обраний новим Головою Правління Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації.

Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація - це громадська організація, яка об'єднує понад 500 підприємців і співпрацює з понад 40 міжнародними організаціями.

Для всіх учасників Асоціації Банк «ГЛОБУС» надасть ексклюзивні умови банківського обслуговування. Крім того, завдяки партнерським відносинам, учасники Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації зможуть оперативно отримувати інформацію щодо змін роботи фінансового ринку України, законодавчих ініціативах, а також про нові банківські продукти та можливості.

Банк «ГЛОБУС» гарантує використання ряду бізнес-інструментів для подальшого зростання довіри та фінансового доходу своїх партнерів і клієнтів.

Повернутися назад