Інші новини
Інфо Центр
  Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами

Одне з важливих питань, з яким зустрічається кожен з нас в житті - питання з приводу отримання знань. Тому, ми з гордістю повідомляємо про те, що Кримська Міжнародна Бізнес Асоціація та Україно-американський гуманітарний інститут "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні" стали партнерами.

Відповідаючи тенденціям євроінтеграції, Голова Правління «Кримської Міжнародної Бізнес Асоціації» Арсен Ісмаїлов та в.о. ректора Україно-американського гуманітарного інституту "Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні"  (http://www.wiuu.edu.ua/uk/) Олександр Гребельник підписали меморандум про створення стимулюючого бізнес освітнього середовища.

Враховуючи те, що сучасний світ має тісні інформаційні та економічні зв'язки, головною метою спільної діяльності є надання допомоги студентам на шляху перетворення в активних та відповідальних громадян сучасного суспільства.

Знання необхідні, щоб розібратися у великому різноманітті навколишнього світу й відкрити двері в євроінтегроване майбутнє нашої країни. УАГІ ВМУУ – перший спільний українсько-американський інститут, який був заснований у 1997 році. Засновниками УАГІ ВМУУ були Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (м. Київ, Україна),  Вісконсинський міжнародний університет  (м. Вауватоса, Вісконсин, США) та ректор. ВМУУ має ліцензію Міністерства освіти і науки України та акредитацію акредитаційної комісії України для надання освітніх послуг з підготовки бакалаврів та магістрів. УАГІ ВМУУ внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, що є підтвердженням високого статусу інституту у сфері наукової діяльності.

Усім нам відомо вислів відомого англійського філософа Френсіса Бекона, в якому він стверджує: знання - це сила. Стаємо ж сильнішими разом!

Повернутися назад